Činnosti v době koronavirové.

21. dubna 2020 | Články

I na naše zařízení dopadla naI na naše zařízení dopadla nařízení spojená s koronavirovým stavem a naše děti museli respektovat nová opatření spojená se zákazem vycházení. Nervozita a podrážděnost se dostavily velmi brzy, ale naštěstí strýc Vašek přišel s nápadem, že obec potřebuje pomoct při čištění lesa a sadbě stromků. Super nápad. V lese budeme pouze my a nikdo naše děti neohrozí, můžeme trávit čas v přírodě a ještě udělat něco užitečného. A jako by tomu osud přál svou pomyslnou ruku k dílu přidalo i sluníčko, které naše děti společně s prací hřálo a vytvářelo krásnou atmosféru.

Stromky jsme sadili několik týdnů a zapojily se všechny děti. Netuším přesně kolik jsme stromků vysadili, ale nějaká tisícovka tam po nás zůstala.

Děkuju tímto nejen strýci Vaškovi a obci Zašová , ale i všem dětem a vychovatelům kteří pomohli udělat svět alespoň trošičku lepším mistem pro život.